TOP

Göz Alıcı Reklam Panoları: CLP Raket Baskı

City Light Poster (CLP) işlevlerini ve kullanım alanlarına bakmadan önce ne olduğuna dair bilgi vermek gerekir.  Raket baskı olarak da adlandırılan CLP belli bir ürün, hizmet, kampanya ve organizasyon duyuru ve ilanlarında kullanılan reklam araçlarıdır.

CLP Raket Baskı Nedir? Ne İşe Yarar?

CLP 150 gram ağırlığında ışık geçirgen bir malzemedir. CLP, baskı için üretilmiş özel bir kağıt türüdür. Otobüs durakları ve benzeri yerlerde göz hizasında herkesin rahatlıkla görebileceği şekilde görsel ve açık hava reklamlarında kullanılır.

CLP raket baskı raket tabelalar olarak adlandırılan reklam araçlarına yerleştirilerek yapılan baskıdır. Raket CLP baskı tekniği kaliteli ve görsele hitap etmektedir. Baskıda kullanılan citylight (Işıklı Raket) baskı kağıdı yüksek şeffaflık ve renklerde parlaklık sağlar. Her yönüyle hitap ettiği kitlenin ilgisini çekebilecek özelliklere sahiptir. Bu baskıda temel amaç reklam aracılığıyla mesajlarını müşterilerine ulaştırmaktır.

CLP raket baskı gündelik hayatın yoğunluğu ve kargaşasında insanlara ya da hitap ettiği müşteri kitlesine kolaylıkla ulaşabilecek şekilde reklam vermek isteyenler için avantajlıdır. Bir müşteri otobüs beklerken ya da kaldırımda yürürken kolaylıkla görebileceği ve müşterinin dikkatini çekebilecek şekilde tasarlanmaktadır. Baskı kalitesinden sunumuna kadar her aşaması titizlikle ayarlanmış bu ürünleri profesyonel şekilde sunuyoruz.

Raket CLP baskı;

 • CLP baskının kullanıldığı reklam pano baskı kaldırım ve benzeri yerlerde kullanılır ve kısa ayaklıdır.
 • normal kağıtlardan daha dayanıklı olan kuşe kağıdına basıldığı için raket içinde zarar görme ihtimali düşüktür.
 • Kuşe kağıda solvent bazlı boya kullanılarak yapılır.
 • Dönen bir mekanizma olan raket reklam panoları görselin daha iyi sunulmasını sağlar.
 • Kağıdın ışık geçirme özelliğinden dolayı hava karardığında bile reklamlar görünür ve müşterilere ulaşır.
 • Hem daha canlı bir görüntüye sahiptir hem de daha uzun ömürlüdür.

Raket sisteminden dolayı dışarıdan gelebilecek etkenlerden olumsuz etkilenmemektedir

CLP raket arasına yerleştirilen ilanlar daha çok dikkat çekmeyi sağlar. Çok geniş bir kullanım alanına sahip bu araçlar ulaşılması hedeflenen kitleye kolaylıkla ulaşılmasını sağlar. Reklamı hitap ettiğiniz kitlelere ulaştırmanın en etkili yollarından biridir. Raketlerin korunaklı tasarımları reklamlarınızın herhangi bir zarar görmesini engellemektedir. Yoğun şehir yaşamında insanların dikkatini çekmek için sıklıkla rastlanabilen alanlara kurulmaktadır. Tasarımıyla tam bir bütünlük oluşturan CLP raket baskı reklamlarınızın kitlelere ulaşmasında nokta atışı yapmaktadır.

CLP Raket Ölçüsü

Raket reklam panoları hareketli ve sabit olmak üzere iki şekilde üretilmektedir.

 • Raket baskı kağıt gramajı olarak 120 gramdır.
 • Standart raket ölçüsü 2 m2 olup göz hizası konumundadır.
 • Otobüs durakları, ana caddeler, AVM ve benzeri yerlerde yaygın olarak kullanılır.
 • Standart raket baskı ölçüsü 118×170 cm olup baskı ölçüsü ise 118×175 cm olarak basılır.
 • Ürünlere içten aydınlatma uygulanabilmektedir.

Bu standart ölçülerin dışında city light kağıtlara uygun özel ölçülerde de baskı yapılmaktadır. Bu ürüne her türlü görsel dijital baskı uygulanabilir. Raket panolar şehir merkezlerinde yaya ve sürücülerin kolaylıkla fark edebileceği ve görebileceği bir ölçüde tasarlanmaktadır. Geniş bir coğrafyada kitlelere reklamları ulaştırmaktadır. Modern ve şık görünümü ile şehir yaşamına uygun tasarımlardır. Dijital baskı merkezi olarak her yönüyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına hitap eden raket baskıları istifadenize sunmaktayız.

Yüksek teknolojide kaliteli baskı sağlayarak çağa ayak uyduran reklam hizmetleri vermekteyiz. Müşteri ile reklamı buluşturmanın en etkili yollarından bir olan CLP raket baskı fiyatları kullanılan malzeme ve adedi baz alınarak belirlenmektedir. Müşterilerimize hitap eden fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Kısa sürede hızlı teslimat yapılmaktadır. Her yerden kargo imkanı sunulmaktadır.

Yorum Yazın

× WP