TOP
özel tasarım defterler

Özel Tasarım Defter Üretimi

Özel Tasarım Defterlerde Tasarım Farklılıkları

Günümüzde pek çok farklı sektör içerisinde kullanılan ve çoğunlukla kişilerin bireysel notlarını tutması veya çeşitli önemli şeylere not alması için oldukça önemli olan tasarım defter ürünleri, alanında profesyonel markalar bünyesinde üretilmektedir. Kişiye özel tasarım defter ürünleri de bireylerin kendi bireysel arzuları doğrultusunda şekillenmekte ve günümüzde pek çok insan tarafından büyük oranda da tercih edilmektedir. Özellikle kişilerin yakınlarına armağan etmekten hoşlandığı hediyelik defterler de bu alanda oldukça önemli bir yere sahiptir. Değişik defterler denildiği zaman akla gelen ilk ürünlerden bir tanesi olan bu modellerin pek çok farklı özellikleri de mevcuttur.

Özel Tasarım Defter Üretimi

Defter tasarla seçeneği ile istenilen renk ve tarzda edinilebilen bu gibi ürünler, bilhassa özel günlerden bireylerin yakınları için satın aldığı kırtasiye ürünlerinin de başında gelmektedir. Hediyelik defter modelleri alanında oldukça başarılı çalışmaları ile öne çıkmakta olan Arena Dijital firmamız da sektöründe lider ve öncü nitelikteki ürünleri ile öne çıkmaktadır. Söz konusu özel defter sektörü içerisinde oldukça zengin ve geniş bir ürün portföyüne sahip olan markamız, oldukça donanımlı web sitesini de marka bünyesinde barındırmaktadır.

hediyelik defter

Günümüzde en çok tercih edilen defter türlerinden bir tanesi de hediyelik defter modelleridir. Oldukça önemli ve ciddi bir hediyelik defter yapımı süreci sonucu profesyonel markalar tarafından üretilmekte ve bireylerin hizmetine sunulmakta olan bu ürünler, genellikle kişilerin sevdiklerine özel günlerde hediye ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Söz konusu hediyelik defter hazırlama sektöründe oldukça önemli ve nitelikli ürünleri ile öne çıkmakta olan Arena Dijital markamız da sektöründe en çok tercih edilen popüler firmaların en başında gelmektedir.

ajanda

Özellikle unutulmaması gerekli olan önemli notların yazılmasında kullanılan takvimli bir tür defter çeşidi olan ajanda defter ürünleri, günümüzde pek çok farklı çeşitte piyasalarda kendisine yer edinmiş durumdadır. Genel olarak;

 • Özellikle akademik ve genel eğitim durumları için kullanılan akademik ajanda çeşitleri,
 • Temel notların alınması için kullanılan tarihsiz ajanda ürünleri,
 • Genel bir tarihe bağlı kalmadan kullanılabilen süresiz ajanda ürünleri ve
 • Bilhassa özel program ve planlama işlerinde kullanılan planlayıcı ajanda çeşitleri bunlara örnek olarak verilebilir.

Ajanda defter alanında oldukça geniş içerikli hizmetleri ile öne çıkmakta olan Arena Dijital firmamız, kendi sektöründe de oldukça zengin ürün portföyü ile tanınmaktadır. Akademik ajanda 2021 ürünleri anlamında oldukça yeni ve güncel ürünlerle öne çıkmakta olan markamız, oldukça donanımlı marka web sitesiyle de öne çıkmaktadır. Oldukça renkli ve zengin içerikli ajanda defterler alanında gün içerisinde firma web sitemizi ziyaret edebilir ve geniş içerikli ürünlerimize yakından göz atabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Modern çağımızda pek çok şirket, çalışanları için çeşitli kurumsal eşyalar temin etmekte ve hem kendi ürünlerinin kullanımın sağlarken hem de bu şekilde marka tanıtımlarını da yapmaktadır. Söz konusu bu gibi ürünler markanın kurumsal kimliği açısından da oldukça önemli bir noktadadır. Bu alanda özellikle en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmekte olan firma logolu defter ürünleri, markaların hem kendi personeline özel olarak kullanım için hem de müşterilerine eşantiyon olarak da verebildiği oldukça önemli ürünlerdendir. Bütün bunların yanı sıra oldukça portatif ve şık yapıları en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmekte olan kurumsal not defter ürünleri de bu alanda oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Marka elçisi ürünler denildiği zaman akla gelen pek çok farklı ürüne Arena Dijital markamız bünyesinde göz atabilir ve zengin içerikli ürün portföyümüzü de firma web sitemiz üzerinden yakından inceleme fırsatı elde edebilirsiniz.

Tasarımınıza Özel Ciltleme Seçenekleri

Tasarıma özel ciltleme seçenekleri ile öne çıkmakta olan Arena Dijital firmamız, spiral ciltleme işlerinde de sektöründe lider markaların başında gelmektedir. Tel dikiş ciltleme alanında da oldukça modernize ve yenilikçi hizmetleri ile tanınmakta olan markamız, ince işçiliğe sahip ve şık tasarımlı hizmetleriyle de öne çıkmaktadır. Dokümanların sırttan tutkal yardımı ile yapıştırılması ile uygulanan Amerikan cilt tekniği de markamız bünyesinde verilen hizmetlerin başında gelmektedir. Oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli marka web sitesiyle de sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamakta olan Arena Dijital markamız, örnek marka imajıyla da sektöründe oldukça önemli bir firma olarak öne çıkmaktadır.

Günümüzde oldukça popüler bir şekilde tercih edilen iplik dikiş ciltleme alanında da profesyonel çalışmaları ile öne çıkmakta olan markamız, genel müşteri odaklı çalışmalarına da kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Sırttan tel dikiş hizmetlerinde de oldukça önemli çalışmaları ile tanınmakta olan Arena Dijital markamız, buna ek olarak alttan tel dikiş hizmetlerinde de oldukça başarılı ürünleri ile öne çıkmaktadır. Arena Dijital firmamıza, gün içerisinde oldukça hızlı bir şekilde ziyaret edebileceğiniz marka web sitesi üzerinden büyük kolaylıkla şekilde erişim sağlayabilir ve zengin içerikli ürün yelpazemize de yakından göz atabilirsiniz.

Yorumlar (1)

 • Burcu Güleryüz

  Merhaba,

  defter, bos ajanta icin bilgi almak istiyorum.

  Ilk siparis 12 değişik logolu, her tanesi icin 10 tane üretimi olcak.

  Malzeme: Keten, Ic sayfalar: CO2 nötr baskı
  Boyut: 14×22
  Sayfa sayıs: 200

  Hazirladigim örnekleri size yollayabilirim.

  reply

Yorum Yazın

× WP