TOP
şeffaf etiket

Şeffaf Etiket

Şeffaf Etiket Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Etiket çeşitleri günümüzde birçok alanda farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün şeffaf polipropilen etiket çeşitleridir. Bu ürünlerin sık tercih edilmesinin nedeni diğer çeşitlere göre daha dayanıklı olmasıdır. Polipropilen maddeden elde edildiğinden dolayı plastik bazlı bir üründür.

Şeffaf etiket özellikleri kısaca saymak gerekirse;

 • Plastik bazlı malzeme kullanılarak üretilmiştir.
 • Birçok alanda kullanılmaya uygundur.
 • Farklı boyut ve şekillerde üretilmektedir.
 • Esneme yapmaz ve yırtılmaz.
 • Cam, metal, ahşap gibi farklı yüzeylerde kullanılması uygundur.
 • Ürün üzerine istenen baskı kolaylıkla uygulanmaktadır.

Firmamız şeffaf etiket baskı işlemlerinde modern bir anlayış içinde faaliyet göstermektedir. Yeni teknoloji dijital baskı araçları kullanılarak şeffaf pp etiket üretimlerine seri şekilde devam etmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu miktarda piyasadaki en hızlı ve kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Bu ürünler müşterilerimiz tarafından özellikle firma tanıtımları ya da sundukları ürünlerin bilgilerini içeren bir araç olarak tercih edilmektedir. Talep edilen kullanım alanı her ne olursa olsun, firmamız istenen boyut ve konsepte uygun olarak üretim gerçekleştirmektedir.

Şeffaf Etiketin Öne Çıkan Özelliği: Dayanıklılık

Şeffaf yapışkanlı etiket sağlamış olduğu farklı özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Polipropilen madde kullanılarak üretilen etiket çeşitlerinde öne çıkan özellik ise tartışmasız dayanıklılıktır. Bu ürün çeşidini diğerlerinden ayıran en temel nokta, ıslanmalara karşı dayanıklı olmasıdır. Böylece çok daha kalıcı bir performans sergilemektedir.

Suya dayanıklı etiket, markalar ve müşterilerimiz tarafından birçok farklı amaç için satın alınmaktadır. Ürünün tercih edilmesindeki ilk amaç, markaların kendini tanıtmak için bir reklam aracı olarak kullanmasıdır. Bu tarz reklam etiketleri ise birçok yerde tanıtım amacı ile kullanılmaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı olan su geçirmez çeşit sayesinde oldukça başarılı bir tanıtım uygulaması yapılabilmektedir.

Sunduğu birçok kullanım avantajının yanı sıra, bu ürünler görüntüde de estetik bir tasarım sunmaktadır. Şeffaf tabakalar halinde sunulan üründe sizlerin istekleri doğrultusunda yazı ya da resim baskıları yapılarak oldukça benzersiz bir hale getirilmektedir. Yalnızca sizlere ve hizmet sunduğunuz alana yönelik olarak hazırlanan bu etiketlerle benzersiz bir görüntü elde etmek mümkün.

Şeffaf Etiket Baskısı Nasıl Yapılır?

Şeffaf etiket baskı süreçleri, firmamızda yer alan dijital baskı ekipmanları tarafından profesyonel düzeyde ilerlemektedir. Bu süreçte;

 • Müşterinin isteği doğrultusunda, talep edilen etiket formu belirlenir.
 • Bu etiket kalıpları şeffaf etiket baskı makinesi üzerine yerleştirilir.
 • Yüksek çözünürlüklü resim ya da çizimlerin basımı gerçekleştirilir.
 • Baskılar etiketlerin tek taraflarına yapılmaktadır.

Şeffaf etiket kağıdı çeşitleri, talep edilen özelliklere göre biçimlendirildiğinden dolayı oldukça fazla rağbet görmektedir. Firmanızın tanıtımı için akılda kalıcı bir yöntem arıyorsanız şeffaf etiket bastırma hizmetimizden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Suya dayanıklı, çizilme ve yıpranmalara karşı kaliteli baskı özelliğine sahip ürünler sayesinde istediğiniz alanda başarılı sonuçlar elde etmeniz mümkün.

İnternet sayfamızda müşterilerimize özel olarak sunmuş olduğumuz şeffaf etiket tasarla özelliği sayesinde benzersiz tasarımlar oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilgili ürünün bulunduğu sayfayı açarak istediğiniz tasarımı farklı formatlarda yüklemek. Aynı zamanda bu özellik sayesinde sipariş vermeden hemen önce, tasarımın ön izlemesini inceleyebilir ve yapmak istediğiniz değişimleri hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Hangi Şeffaf Etiketleri Seçmeli?

Kullanmak istediğiniz alana göre etiket seçimi yapmanız hem daha hesaplı hem de akıllıca olacaktır. Örneğin bu ürünleri bir hizmetinizi ya da firmanızı tanıtmak için tercih edecekseniz daha büyük boyutlar tercih etmelisiniz. İnsanlar farklı alanlarda bu etiketleri görebilmeli ve üzerindeki logo ya da yazılar yardımıyla hizmeti sizin verdiğinizi anlayabilmelidir.

Şeffaf etiketleri cam, kağıt ya da plastik ürünlerde paketleme amacı ile kullanmak istiyorsanız, ürün boyutuna uygun olarak tercih yapmak daha doğru olur. Sizlere sunmuş olduğumuz farklı boyutlardaki ürünler sayesinde istediğiniz görüntüleri kolayca elde edebilirsiniz.

Şeffaf etiket fiyatları, istenen boyutlara göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda fiyatlar adetlere göre de değişiklik gösterebilmektedir. Bunların yanı sıra doku seçimleri de fiyatı doğrudan etkilemektedir. Mat, parlak dokulu etiketler talep ettiğiniz miktar ve boyut doğrultusunda sizlere en uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır.

Şeffaf Etiketleri Ne İçin Kullanabilirim?

Şeffaf yapışkanlı etiket ürünleri bireysel ya da kurumsal olarak birçok farklı alanda kullanılabilir. Bu ürünleri tercih edebileceğiniz alanlardan bazıları;

 • Firma tanıtım ve reklamları
 • Ürün tanıtımı
 • Ürün paketlemeleri

gibi oldukça fazla ve farklı alanda kullanılması mümkündür.

Özellikle de açık alanlarda reklam tanıtımı gibi durumlarda güvenle tercih edilebilir. Pvc şeffaf etiket aynı zamanda birçok farklı alanda yüksek oranda sabit kaldığından dolayı farklı ürünler için de tercih edilebilir.

Firmanız için ya da bireysel olarak kullanmak için kaliteli ve yüksek standartlarda şeffaf sticker satın almak istiyorsanız, firmamızın sunmuş olduğu çeşitli ürünleri inceleyebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz miktarda etiketi hızlı şekilde hazırlayarak adresinize teslim ediyoruz. Piyasadaki en kaliteli baskı anlayışı ile uzun ömürlü ürünler sunmaya devam ediyoruz.

Yorum Yazın

× WP