TOP

Tel Dikiş Ciltleme: Az Sayfalı Baskılarınıza Hızlı Ciltleme Çözümü

Çeşitli amaçlar için hazırlanan belgelerin bir araya getirilmesi ve dağılmadan korunmasını sağlamak amacı ile ciltleme işlemi yapılmaktadır. Hem sayfaların formu korunmuş olmakta hem de sayfaların sırası ile yer almasını için önemlidir. Sayfa sayısına göre de cilt çeşitleri değişmektedir. Çünkü sayfa sayısı arttıkça sayfaların bir araya gelmesi için yaklaşımlar ve uygulanan işlemlerde uygulamalar farklı olmaktadır. Bu durumun sağladığı en büyük avantaj ise sağlam bir şekilde cilt yapılması olmaktadır.

Broşür, katalog gibi az sayfalı baskılarınız için en ideal olan ciltleme tipi ise tel dikiş ciltlemedir. Ortalama olarak sayfa aralığı ise 50 ile 80 sayfa arasındadır. Arena Dijital olarak sizleri tel dikiş cilt hizmeti ile buluşturmaktayız. Alanında uzman kadromuz ile modern ve gelişmiş sistemlerimiz ile de hem kaliteli hem de güvenilir bir çalışma sunmaktayız. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren işimizi büyük bir aşk ile yapmaktayız.

İş hayatından günlük hayata kadar farklı farklı ürünlerin tanıtımından bir amaç için yapılan çalışmaların çok sayıda kişiye ulaşmasında basılı metinlerin yeri çok büyüktür. Özellikle de görseller ile zenginleştirilen ve belirlenen hedef kitleye ulaşılmasında da içerik kadar cildin yeri tartışılmazdır. Basılan sayfaların bir araya gelmesinin yanı sıra sayfalar arasında da geçişler yapılırken tek bir parça halinde olması ve sayfalar arasında geçişlerin rahat olması da inceleyen kişi içinde avantaj sağlamaktadır.

Tel dikiş ciltlemenin yapılabileceği seçenekler ise;

  • Ürün tanıtım katalogları
  • Eğitim dokümanları
  • Tanıtım amaçlı hazırlanan belgeler
  • Kongre, çalıştay ya da fuarlara gidilirken hazırlanması planlanan kataloglar
  • Kongre bildiri kitapçıkları
  • Yapılan çalışmaların anlatıldığı bir kitapçık
  • Cihaz tanıtımı ve bilgilendirme amacı ile hazırlanan kitapçıklar

Ya da farklı amaçlar için hazırlanan az sayfalı her şey hızlı bir şekilde ciltlenebilmektedir. Bu yöntemin sunduğu en büyük avantaj ise hızlı bir şekilde yapılabilmesidir. Sizlerin ihtiyaç duyduğu kadar kitapçıklar ya da ciltlenecek sayfalar sorunsuz bir şekilde bir araya getirilmektedir. Geriye ise kitapçıkların sizlere teslim edilmesi ve sonrasında da siz değerli müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda kullanmaları kalmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin düşüncelerinden ve memnuniyetlerinden aldığımız güç ile çalışmaktayız. Durmadan da çalışmaya devam edeceğiz.

Tel Dikiş Ciltleme

Ciltleme teknikleri söz konusu olduğunda çok fazla seçenek ile karşılaşılmaktadır. Bu yöntemlerden biri olan tel dikiş cilt ise günümüzde çok fazla tercih edilmektedir. Globalleşen dünyada her yere ulaşmak eskiye oran ile daha kolay bir şekilde olmaktadır. İş dünyasında da hızlı ama emin bir şekilde ilerlemek isteyen kişilerinde bu noktada yardımcılara ihtiyaç duymaktadır. Bu yardımcılardan biri de firmamızdır. Çünkü büyük bir emek ile hazırlanan ve tasarlanan sayfaları en iyi şekilde bir araya getirmekteyiz.

Her işte tecrübenin yeri elbette tartışılmazdır. Ancak tel dikiş nedir sorusu sorulduğunda da bu sorunun cevabı için ilk akla gelen yerlerin başında yer almaktayız. Çünkü sizleri uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile buluşturmaktayız.

Sağlıktan sanayiye kadar sektör fark etmeksizin hızlı çözümler üretebilmekteyiz. Tecrübelerimizden edindiğimiz bilgilerin ışığında gelişen teknolojiyi de çok yakından takip etmekteyiz. Hizmetlerimizde de etkin bir şekilde kullandığımız teknolojik sistemler ile de sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktayız.

Hizmet vermeye başladığımız ve hatta tek dikiş cildini yaptığımı ilk katalogdan bugüne kadar çok sayıda katalog yaptık. Her birinin de bizde yeri çok ayrıdır. Ancak hepsinin tek bir ortak noktası vardır. Bu nokta ise de titiz ve dikkatli bir çalışmanın eseri olmasıdır.

İş büyük ya da küçük olsun her şeyin içerisinde çok fazla detay yer almaktadır. Bizlerde bu detaylara hakimiz ve attığımız her adımda bundan sonra ne yapacağımızı iyi bir şekilde bilmekteyiz. Ciltleme süresini mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlayabilmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Zamanında kataloglar kadar iş dünyasında ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Siz değerli müşterilerimizden yalnızca bir telefon mesafesi kadar uzak olduğunuzu unutmayın. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak için firmamız ile iletişime geçin. Bizlerde sorularını yanıtlayarak aklınızda oluşan soru işaretlerini ortadan kaldıralım.

Yorum Yazın

× WP