TOP

Vulcan SC-350 Yarım Kesim Etiket Makinesi

Arena Dijital olarak uzun yıllardır pek çok hizmet ile matbaa sektöründeyiz. Etiketler, kataloglar, dijital baskı çeşitleri, kurumsal ürünler ve daha fazlasıyla karşınızdayız. İlk günden bu yana sürekli yenilikçi bir bakış açısıyla çalışıyor, sektörümüzde meydana gelen gelişmeleri dünya çapında takip ediyoruz. Her zaman en güçlü ve en modern altyapılara sahip olma gayesiyle karşınıza çıkıyoruz. Bu kapsamda dünya markalarının etiket makineleri ile projelerimizi zenginleştiriyoruz.

Etiket makineleri arasında bazıları tam kesim bazıları yarım kesim yapmaktadır ve özellikle yarım kesim etiket makinesi modelleri daha fazla tercih edilmektedir. Bizler işyerimizde verdiğimiz hizmetlerde en iyi yarım kesim etiket makinelerinden istifade ediyoruz. Fakat sektördeki diğer firmaların da bu teknolojiden yararlanabilmesine yardımcı oluyoruz. Bu kapsamda dünyanın en gelişmiş üreticilerinden birisi olan Vulcan’ın SC-350 yarım kesim etiket makinesinin Türkiye distribütörlüğünü yapıyoruz.

Vulcan SC-350 etiket kesim makinesi pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Ülkemizde de benzersiz özellikleriyle etikete dair hizmet veren firmaların işlerini hızlandıracak, iş verimliliklerini arttıracak, yeni nesil teknolojiyle çalışma fırsatı verecek ve bütün bunları son derece uygun fiyatlara sahip olma ayrıcalığı sağlayacaktır.

Yarım Kesim Etiket Makinesi ile Yapabilecekleriniz

Vulcan SC-350 yarım kesim etiket makinesi sayfalarda doğru biçimde konturlanmış çıkartmaları ve benzer nesneleri otomatik olarak kesebilmektedir. Otomatik yarım kesim işlemi yaparken malzeme detayına bağlı olarak tek tek sayfaları haznesine alarak kesim işlemini gerçekleştirmektedir. Sayfalar yığından tek tek otomatik beslenmekte, ardından son derece hızlı ve güvenli biçimde kesim yapılmaktadır.

Yarım kesim etiket makinesi çok farklı kağıt ya da filmi kesebilmektedir. Pek çok yazdırılabilir, kendinden yapışkanlı malzemenin yarım kesimi için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her türlü folyo, PVC, polyester filmler, belli ağırlığa kadar olan kağıtlar, kartonlar ya da rulo malzemeler, etiketler, mıknatıslı folyolar ve daha pek çok farklı materyalde kolaylıkla kesim yapılabilmektedir.

Vulcan SC-350 modelinin kesim yapabildiği materyallerin fazla olması işletmenizin verimliliğini bir anda arttıracak, daha geniş kitlelere daha farklı ürünlerle hizmet verebilmenizi sağlayacaktır. Makine, kamera sistemine sahiptir ve böylece otomatik poza tanıyabilmektedir. Standlı olması sayesinde geri boşalmayı engellemekte, bu da güvenli kullanım imkanı vermektedir.

Vulcan SC-350 model yarım kesim etiket makinesi birden çok materyalle çalışma imkanı verdiği için farklı kesim işlemlerinizde sayfaları karıştırabilir, besleme haznesine koyarak otomatik olarak makinenin beslenip kesim işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Herhangi bir kullanıcı müdahalesine gerek yoktur. Bu nedenle makine yarım kesim işlemini yaparken sizler diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Vulcan SC-350 Yarım Kesim Etiket Makinesi Özellikleri

  • Dijital baskı etiket makinesi ihtiyaçlarınızda ve daha fazlasında tercihinize sunduğumuz modelimiz yüksek kalitede hammaddelerden üretilmiştir. Alüminyum kapak ve aksamlarla birlikte daha uzun ömürlü olması için her detay düşünülmüştür. Kaliteli malzeme sayesinde oldukça hızlı bir çalışma yapısına sahip olduğu gibi ısı salınımı son derece düşüktür. Bu sayede uzun süre ısınmadan, yıpranmadan, verimliliğini kaybetmeden kullanılmaya devam edebilir.

Farklı çalışma modları vardır ve yüksek verimli çalışma modu sayesinde 2 saniyede kağıdı besleyebilir. 3 saniyede tarama işaretleri taranabilir ve 60 mm çapında bir dairesel kesim yapılabilir.

KAMERA SİSTEMİ

SC-350, renkli ve şeffaf malzemelerde  veya kayıt işaretlerinin kendileri beyaz veya açık  renkli olduğunda  bile kayıt işaretlerini  gerçekten görebilen yüksek çözünürlüklü bir kameraya sahiptir  . Hızlı tarama hızı,  SRA3 boyutu, 3 saniyeden az . 5 mm kayıt işaretleri  kağıt/para tasarrufu sağlar.

DOKUNMATİK EKRAN

Profesyonel UI tasarımı sayesinde VULCAN, işlemi daha rahat ve kullanıcı dostu hale getiren  dokunmatik ekranlı kontrol paneli sistemini  geliştirdi  ve entegre etti.

Özel TAŞIMA

Yüksek kaliteli hammaddeler, özellikle alüminyum kapak ile  arabamız daha uzun  servis ömrü, daha kısa karşılık  süresi ve daha iyi ısı salınımı sağlar. Yüksek verimli  çalışma  modu, kağıdı beslemek için yalnızca 2 saniye  ve işaretleri taramak için 3 saniye  . 60 mm çapında bir daire  . sadece 23.5 saniyeye ihtiyaç var  24 adet kesilebilir.

OTOMATİK BESLEME SİSTEMİ

Benzersiz kağıt besleme yapısı, yalnızca daha fazla malzeme aralığına uyum sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bir seferde 300 yaprak A4 kağıt yerleştirebilir. birden fazla yaprak boyutu için uygundur (A4, A3, A3+), ayrıca kağıt kaydırma çalışmasını önler  , daha iyi hassasiyeti garanti eder. 3 saniye içinde kağıt besleme süresi !

  • Kuşe etiket yarım kesim makinesi ihtiyaçlarınıza da cevap veren SC-350 modelimiz otomatik besleme sistemine sahiptir. Benzersiz kağıt besleme yapısı yalnızca daha fazla malzeme aralığına uyum sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda aynı anda 300 A4 kağıdını kurabilir. Besleme sistemi A4, A3, A3+ gibi farklı sayfa boyutlarına göre ayarlanabilir.

Otomatik besleme sistemi kaydırmaz özelliğe sahiptir. Böylece kağıt düzenini bozulması, kağıt kayması gibi sorunlar önlenir. En iyi hassasiyet garantisi verilir. Kağıt besleme süresinin sadece 3 saniye olması çalışma ve kesim sürelerini olabildiğince hızlandırarak işerinizi kolaylaştırır.

  • Kuşe etiket yarım kesim makinesi ihtiyaçlarınıza da cevap veren SC-350 modelimiz otomatik besleme sistemine sahiptir. Benzersiz kağıt besleme yapısı yalnızca daha fazla malzeme aralığına uyum sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda aynı anda 300 A4 kağıdını kurabilir. Besleme sistemi A4, A3, A3+ gibi farklı sayfa boyutlarına göre ayarlanabilir.

Otomatik besleme sistemi kaydırmaz özelliğe sahiptir. Böylece kağıt düzenini bozulması, kağıt kayması gibi sorunlar önlenir. En iyi hassasiyet garantisi verilir. Kağıt besleme süresinin sadece 3 saniye olması çalışma ve kesim sürelerini olabildiğince hızlandırarak işerinizi kolaylaştırır.

Yarım Kesim Etiket Makinesinin Avantajları

Vulcan SC-350 yarım kesim etiket makinesinin kontrolü son derece pratik ve çok yönlüdür. Hem USB bağlantısı hem de seri bağlantı yapılabilir. Bilgisayarınız üzerinden kolayca ayarlamalar ve kontroller gerçekleştirebilirsiniz. Dolayısıyla modelimizin sahip olduğu kullanıcı paneli en modern teknolojileri barındırmaktadır. Doğrudan internete bağlanabilmesini sağlayan internet bağlantısı portu da vardır.

Yüksek çözünürlüklü kamera sistemi kare kod tarama özelliğine sahiptir. Bu sayede sayfalarınızın işaretleyicisi olarak kare kod kullanabilir, makinenin kolaylıkla ayırt etmesini sağlayabilirsiniz. Şeffaf etiket yarım kesim makinesi olarak da tercih edeceğiniz ürünümüzle hızlı, sessiz ve pratik çalışmasıyla iş yerlerinizde üretim kabiliyetinizi arttırabilir, daha farklı materyallerden etiketler üretebilirsiniz.

Bütçe Dostu Yarım Kesim Etiket Makinesi

 

Vulcan SC-350 yarım kesim etiket makinemiz çok farklı boyutlarda kağıtlarda kesim yapabilmektedir. A5, A4, A3, 12″x18″ ve 13 “x19” kağıt türleri için olduğu gibi daha farklı boyutlar için de kullanabilirsiniz.

Servo motor sistemi sayesinde uzun çalışma koşullarına dayanıklı, uzun ömürlü modelimiz aynı zamanda kusursuz yarım kesim vaat etmektedir. Maalesef matbaa sektöründe etiket kesim makineleriyle alakalı yaşanan en büyük sorunlardan birisi kesimlerin kaliteli olmamasıdır. Bu durumda etiketler doğru ayrılamamakta, kullanımı pratik olmamakta ve çok fazla zayiat ortaya çıktığı için hem emek hem materyal hem de maddi kayıplar ortaya çıkmaktadır. Oysa beğeninize sunduğumuz ürünümüz opak etiket yarım kesim dahil her türlü ihtiyacı en kaliteli ve en verimli biçimde karşılamaktadır.

Kusursuz kesim yaptığı için etiketlerin kullanımını kolaylaştırmakta, her açıdan avantajlı çıkmanıza yardımcı olmaktadır. Üstelik firmamız bütçe dostu satış fiyatlarıyla etiket kesim makinesi ihtiyaçlarınız için ekonomik çözümler üretmektedir.

Yorum Yazın

× WP